Alperen Duymaz Kimdir Sevgilisi Var Mı Rol Aldığı Diziler Nelerdir?

Alperen Duymaz Kimdir ?

Alperen Duymaz kimdir ? 3 Kasım 1992 Ankara doğumlu olan Alperen Duymaz lise zamanında müzik ve modellikle ilgilenmiştir.Sonrasında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitim aldı.1.83 boya ve 74 kiloya sahip Duymaz’a modellik teklifi gelmesinin ardından Ankara’da modellik yapmaya başladı. Sonraki süreçte pek çok reklam filmlerinde rol aldı.

Alperen Duymaz Rol Aldığı Diziler

Alperen Duymaz Rol Aldığı Diziler nelerdir? Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizi ile oyunculuğa başlayan Alperen Duymaz Acı Aşk ve Bodrum Masalı dizileriyle kariyerine devam etti.Bodrum Masalı dizisiyle büyük kitlelerce tanınmaya başlandı.2018’de Direniş Karatay adlı filmde rol aldı.Sonrasında Çukur’da Emrah Komiseri canlandıran Alperen Duymaz oyunculuğu ile çok beğeni topladı.Ardından Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte rol aldığı Çarpışma dizisine başladı.Şu an ise Fox Tv’de yayınlanan Son Yaz isimli dizide başrolde Akgün karakteriyle ekran karşısına çıkıyor.

Alperen Duymaz Sevgilisi Kimdir?

 

Alperen Duymaz Sevgilisi Kimdir? Oyuncu Alperen Duymaz, ocak ayında bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Kübra Kelkit ile gizlice evlenmişti.