Hülya Avşar Kimdir Kaç Yaşında Boyu ve Kilosu Evlilikleri ?

Hülya Avşar Kimdir?

Hülya Avşar kimdir ? 1963 yılında Balıkesir’in Edremit İlçesi’nde dünyaya gelmiştir.Ankara Cumhuriyet Lisesi’nden mezun oldu. Orta öğrenimini tamamlamasının ardından okumaya devam etmeyen Avşar, 1979’da Mehmet Tecirli adlı bir mühendislik öğrencisiyle evlendi.1981 yılında boşandıktan sonra İstanbul’a taşındı.1983 yılında katıldığı, Bulvar Gazetesi tarafından düzenlenen Kâinat Güzellik Yarışması’nda birincilik kazandı. Ancak yarışmanın ertesi günü yaptığı evliliği ve boşanması bir gazetede yazılınca, kurallara aykırı olduğu gerekçesiyle tacı geri alındı.

Hülya Avşar Kaç Yaşında?

Hülya Avşar kaç yaşında? 1963 yılında dünyaya gelen Hülya Avşar şuanda 58 yaşındadır.

Hülya Avşar’ın Boyu ve Kilosu?

Çektiği filmlerle şöhret kazanmış ve günümüzde ekranlarda sıkça karşılaştığımız Hülya Avşar’ın boyu 1.68 olup kilosu ise 58’dir.

Hülya Avşar Evlilikleri

İlk evliliğini 1979’da Mehmet Tecirli ile yaptı ve iki yıl evli kaldı. Kaya Çilingiroğlu ile olan evliliğinden Zehra (d. 1998) isminde bir kız çocuğu sahibidir. Çift, 2005 yılında boşandı. Kendisi sıkı bir Beşiktaş taraftarıdır. Kaya Çilingiroğlu’ndan boşandıktan sonra bir süre iş adamı Sadettin Saran ile beraber olmuştur. Annesi Emral Avşar, 6 Şubat 2009’da kanserden hayatını kaybetmiştir. 24-25 Ağustos 2009 tarihlerinde Milliyet’te yayımlanan röportajında Kürt açılımını hakkında görüşlerini bildirmesiyle hakkında Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından “Halkı kin, nefret ve düşmanlığa tahrik ettiği” gerekçesiyle soruşturma açıldı. Soruşturmayı yürüten savcı, Avşar hakkında takipsizlik kararı verdi.